Jak wysłać pliki na nasz serwer?


Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas automatycznie wygenerowany mail z nazwą użytkownika i hasłem. Proszę wejść na podany adres. Jeżeli złożyli Państwo zamówienie w godzinach: 9-21, mail przyjdzie natychmiast, jeżeli po godzinie 21-ej, na następny dzień. (Gdyby mail nie dochodził, proszę zajrzeć do spamu – być może tam przerzuciło wiadomość, jeżeli nie – bardzo prosimy o kontakt)

logowanie533


Po wejściu na stronę prosimy o zalogowanie się.

logowanie22


Po zalogowaniu zostaniemy przeniesieni na następną stronę. Kliknij: „wgraj pliki”.

kogowanie52


Wciskamy przycisk: „wybierz pliki”.

logowanie517


Zostaniemy poproszeni o wybranie plików ze swojego komputera (możemy też wejść na podłączoną kartę pamięci). Nie wgrywajmy plików pojedynczo – wystarczy wyselekcjonować je wszystkie z wciśniętym klawiszem „shift”. Uwagaprogram nie wgrywa folderów, tylko pojedyncze pliki. Jeżeli posegregowali Państwo pliki w folderach, prosimy o zzipowanie ich. Następnie wciskamy przycisk: „open”.

logowanie521


Po wciśnięciu „open” możemy wgrać następne pliki. Jeżeli już mamy wszystkie – wciskamy: „dalej”. Pokaże się pasek postępu przesyłania plików. To może chwilę potrwać. Czasami występują trudności z wysyłaniem plików przez przeglądarkę Chrome. Proszę wówczas zalogować się na serwer z innej przeglądarki.

logowanie515


Wciskamy „dalej” – … i to już wszystko.

logowanie516