Fotoksiążka od KilkaSztuk.pl

Polecamy Państwu najwyższej jakości fotoksiążki o grubych, sztywnych stronach. Projekt wykonujemy jako nieliczni na rynku bezpłatnie.

fotoksiążka

Fotoksiążka z indywidualnym projektem

Nie musicie więc już ściągać z sieci programów do tworzenia fotoksiążek – nasi specjaliści wykonają projekt zgodnie z waszymi sugestiami, wprowadzając poprawki do momentu, gdy będziecie Państwo zadowoleni z naszej pracy.

W cenie naszych fotoksiążek zawiera się także korekta kolorystyczna zdjęć – ma to wielkie znaczenie szczególnie w przypadku zdjęć amatorskich, a także starych, skanowanych odbitek.

Nie proponujemy programu do samodzielnego składu fotoksiążek z dwóch powodów:

  1. W branży reklamowej, związanej z fotografią, projektowaniem, drukiem i przygotowaniem do druku funkcjonujemy już kilkanaście lat, pracując na oprogramowaniu firmy Adobe. Długo poszukując oprogramowania do projektowania fotoksiążek on-line, nie znaleźliśmy nic, co mogłoby być odpowiednikiem Photoshopa, i w pełni gwarantować poprawność przygotowania zdjęć do druku. Wiemy z doświadczenia, że praktycznie nie zdarzają się zdjęcia nie wymagające korekcji.
  2. Przeglądamy i korygujemy każde zdjęcie przesłane przez Klienta, dokonując korekcji kolorystycznej – nawet selektywnej, kadrowania, usuwania efektu czerwonych oczu itp. więc cała odpowiedzialność za końcowy efekt spada na nas. Jeżeli któreś ze zdjęć przesłanych przez Klienta jest złej jakości i nie jesteśmy stanie nic z nim zrobić, prosimy o zamianę lub rezygnację z jego publikacji.


Sztywne karty, solidna okładka

Większość oferowanych na rynku fotoksiążek to fotoksiążki drukowane na cienkim papierze (do 350g – grubość strony to ok. 0,2mm). Strony są zszywane lub połączone nieestetyczną metalową szyną albo spiralą. Powoduje to charakterystyczne wygięcie stron przy grzbiecie, sprawiające, że np. duże zdjęcia umieszczone na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach są obcięte lub zdeformowane.

W naszych fotoksiążkach nie ma śladów szycia – otwierają się zawsze płasko,
a grubość stron to ok. 1mm!

fotoksiążkaNa fotografii obok jest widoczny sposób otwierania naszej fotoksiążki (u góry) i typowej fotoksiążki drukowanej (na dole).


Ponadto nasze fotoksiążki możemy wykonać w dwóch wariantach: jako fotoksiążkę drukowaną i fotoksiążkę na papierze fotograficznym. Oferujemy je w wielu rozmiarach – aż do największej w naszej ofercie fotoksiążki XXL – po rozłożeniu: 30/80 cm !


Szeroki asortyment opraw

Proponujemy Państwu także szeroki asortyment okładek – od standardowej i książkowej, po luksusową okładkę z ekoskóry z laserowym tłoczeniem tytułu. Okładki są wykonywane w naszej firmie by zapewnić najwyższą jakość wykonywanych dla Państwa fotoksiążek. Dlatego też nie jest dla nas istotne, czy fotoksiążka ma 24 czy 53 strony – każda okładka jest wykonywana indywidualnie.

fotoksiążka


Eleganckie, stylowe wzory

Fotoksiążki wykonujemy w czterech podstawowych wzorach – do wyboru przez Klienta w momencie złożenia zamówienia: mozaika, kadr, album oraz album-decor. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać także inne wzory, jednak uważamy, że najładniej (i najbardziej profesjonalnie) prezentują się minimalistyczne tła i cieknie obramowania.

Pełne przykłady naszych fotoksiążek w formatach pdf znajdziecie państwo na stronie: issuu.com/fotoksiazki

 

*