Fotoksiążka – prezent dla Babci i Dziadka

Fotoksiążka - prezent dla Babci i Dziadka

Fotoksiążka – prezent dla Babci i Dziadka ?…

Nieraz zastanawiamy się czym obdarować ukochane osoby. Jaki podarować prezent, by po paru dniach nie utonął w czeluściach szafy czy w szufladzie? Prezent oryginalny, niepowtarzalny, coś, do czego będzie się ciągle wracać…. Poszukiwania pomysłów na taki prezent nasilają się szczególnie wtedy, gdy zbliżają się ważne dla naszych bliskich daty – rocznica ślubu, urodziny, czy wreszcie święta, takie jak oczywiście Dzień Babci i Dziadka.

Więc, czy fotoksiążka jako prezent dla Babci i Dziadka to dobry pomysł? – odpowiedzią na to pytanie jest fakt, że wykonujemy w ciągu roku mnóstwo takich fotoksiążek, a popyt na tego typu prezenty wzrasta szczególnie w styczniu, gdy obchodzimy święto naszych najbliższych.

Pora więc wyjaśnić, jak może wyglądać taka fotoksiążka. Możliwości jest niezliczona liczba, wszystko zależy od Państwa fantazji i pomysłów oraz oczywiście zdjęć, jakie posiadacie.

Jest rzeczą oczywistą, że tym, co sprawi największą przyjemność osobie obdarowanej, będą zdjęcia wnuków – będących przecież „oczkiem w głowie” Babci i Dziadka. Mogą to być też zdjęcia rodzinne. Jeżeli jest to nasza pierwsza fotoksiążka – prezent dla Babci i Dziadka, potraktujmy temat szerzej – zamieśćmy wybrane zdjęcia od urodzenia aż do dzisiaj, a prezentem za rok, będzie już album obejmujący rok poprzedni – ręczę Państwu, że widząc reakcję Babci i Dziadka na prezent, za rok znów do nas wrócicie!

Takie „przekrojowe”  fotoksiążki stwarzają bardzo duże możliwości. Oczywiście na pierwszej stronie powinna znaleźć się dedykacja. Sprawi ona, że nasz prezent będzie miał bardzo osobisty i indywidualny charakter:

Oprócz dedykacji, jeszcze bardziej zindywidualizują naszą fotoksiążkę – prezent dla Babci i Dziadka dodatkowe teksty wewnątrz albumu, a nawet podpisy pod zdjęciami:

Bardzo często Klienci zamawiają indywidualne sesje zdjęciowe u fotografów, w studiu lub na miejscu, w domu – jest to też dobre rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie dysponujemy odpowiednim materiałem zdjęciowym. Album na bazie takich zdjęć będzie nie tylko prezentem na Dzień Babci, ale także wspaniałą pamiątką dla rodziców:

Nasze fotoalbumy najczęściej oprawiamy w ekskluzywne okładki ze skóry ekologicznej. Na stronie odnośnika znajdziecie Państwo ich przykłady oraz najczęściej wybierane przez Klientów kolory skór. Oczywiście oprawiamy także nasze fotoalbumy w inne okładki: standardową oraz książkową

Tego typu prezent nie powinien być wielkich rozmiarów, dlatego też nasi Klienci najchętniej zamawiają fotoksiążkę jako prezent dla Babci i Dziadka w formacie 21x21cm.Przypominamy też, że w cenie zamówionego fotoalbumu mieści się także projekt!

*