Fotoksiążki w okładce ze skóry

Wśród oferowanych przez nas Państwu okładek – standardowej i książkowej, ekskluzywna okładka z ekoskóry jest najbardziej efektownym sposobem oprawy fotoksiążek.

Fotoksiążka w okładce z ekoskóry nada Państwa zdjęciom niepowtarzalnego, unikalnego charakteru. Taka fotoksiążka będzie na pewno miłym i zaskakującym upominkiem dla rodziny, znajomych, kontrahentów. Pozwoli elegancko wyeksponować i zachować na przyszłość zdjęcia z rodzinnych uroczystości, takich jak śluby, chrzciny, komunie.

Będzie świetnym prezentem – podziękowaniem dla rodziców z okazji Waszego ślubu. Ekoskóra jest też znakomitą formą oprawy rodzinnych kronik.

Fotoksiążka-okłądka z ekoskóry


Oferujemy bardzo szeroki asortyment okładek. Poniżej pokazujemy sześć podstawowych kolorów, najczęściej wybieranych przez Klientów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by Państwo sami zaproponowali kolor ekoskóry.


fotoksiążka-okłądka z ekoskóry

*

Na okładce z ekoskóry umieszczamy laserowo wytłoczoną dowolną, wyb­raną przez Was grafikę lub napis. Je­żeli jego wielkość jest nie większa niż 25cm2usługę tę wykonujemy bezpłatnie.

Opcjonalnie, za niewielką dopłatą, dodajemy do oprawy metalowe ozdobne narożniki w kolorach złotym lub srebrnym, które stanowią element podwyższający estetykę fotoksiążki.

Dowolny napis może zostać wytłoczony także na grzbiecie okładki. Istnieje też możliwość złocenia wytłoczonych napisów lub grafik.

*


Przykładowe okładki i laserowe tłoczenia:

*