Fotoksiążki wywoływane na papierze fotograficznym

Fotoksiążki na papierze  fotograficznym to produkt o najwyższej,
dostępnej na rynku jakości.

Fotoksiążki na papierze fotograficznym

Fotoksiążki wywoływane jak zdjęcia

W odróżnieniu do fotoksiążki drukowanej, której strony są drukowane cyfrowo, strony fotoksiążki na papierze fotograficznym są wywoływane, tak jak zdjęcia. Stąd możliwość zastosowania pełnej gamy papierów fotograficznych – błyszczące, matowe, jedwabiste, metaliczne. Nie wchodząc w szczegóły, fotoksiążka na papierze fotograficznym przewyższa fotoksiążkę drukowaną jakością odwzorowania zdjęć i głębią kolorów.

Warto też zaznaczyć, że producent papieru fotograficznego (Kodak Professional Endura Premier) z którego wykonujemy nasze fotoksiążki, udziela 100letniej gwarancji na trwałość odbitek wykonywanych na tym papierze.

Szczególnie polecamy Klientom fotoksiążkę na papierze jedwabistym – jego faktura powoduje, że zdjęcia sprawiają wrażenie trójwymiarowych.

Tak jak przy fotoksiążkach drukowanych możecie Państwo wybierać pomiędzy różnymi rodzajami okładek –standardową, książkową i ekskluzywną okładką z ekoskóry z laserowym tłoczeniem tytułu.

Fotoksiążki na papierze fotograficznym


Formaty i wzory fotoksiążek wywoływanych

Fotoksiążki na papierze fotograficznym produkujemy w siedmiu formatach:

A5 pion: 15cm / 21cm ( po otwarciu: 30cm / 21 cm )
A5 panorama: 20cm / 15cm ( po otwarciu: 40cm / 15cm )
Kwadrat: 20cm / 20cm ( po otwarciu: 40cm / 20cm )
±A4: 19cm / 27cm ( po otwarciu: 38cm / 19cm )
– XXL panorama: 30cm / 20cm ( po otwarciu: 60cm / 20cm )
XXL kwadrat: 30cm / 30cm ( po otwarciu: 60cm / 60cm )
XXL panorama (large): 40cm / 30cm ( po otwarciu: 80cm / 30cm )

Uwaga: formaty XXL występują tylko w oprawie z ekoskóry.

– a możemy je wykonać w czterech podstawowych wzorach (do wyboru przez Klienta w momencie złożenia zamówienia): mozaika, kadr, album oraz albumdecor.


 

Odbitki do fotoksiążek na papierze fotograficznym są wykonywane w minilabie Noritsu QSS3801HD. Minilab jest to urządzenie stosowane w fotografii kolorowej, zarówno cyfrowej, jak i tradycyjnej, do wywoływania filmu i wykonywania odbitek. Jest to kompletne laboratorium, zawarte w jednej maszynie.

qss3801hd-300x251

 

*