Twarde strony, papier fotograficzny i skóra – fotoksiążka ślubna premium

kadr z fotoksiążki ślubnej

Fotoksiążka ślubna – fotoalbum ślubny to nasza specjalność. Klienci, zarówno indywidualni, jak i fotografowie cenią nasze fotoksiążki ze względu na najwyższą jakość oraz dostępną, bardzo konkurencyjną cenę. Przypomnijmy, że w cenie naszych fotoksiążek mieści się także projekt.

fotoksiążka ślubna w okładce standardowej, fotoksiążki ślubne

fotoksiążka ślubna w okładce książkowej, fotoksiążki ślubne

Dzisiaj już raczej trudno sobie wyobrazić, by zdjęcia z jednej z najważniejszych uroczystości w naszym życiu były przechowywane w pudełkach lub kopertach albo wklejane do albumów. Fotoksiążka ślubna ze spersonalizowaną okładką, na której widniejecie w pełni szczęścia i świadomi powagi chwili to jedyne rozwiązanie – zawsze pod ręką, w centralnym punkcie Waszej biblioteczki. Albo w ekskluzywnej okładce skórzanej z Waszymi imionami i datą ślubu, w dużym formacie, gdzie doskonałe, wielkie zdjęcia oddają każdy szczegół wyglądu, ubioru i otoczenia. Wykonaną fotoksiążkę, fotoalbum można odebrać osobiście w Krakowie.

Zdjęcia: 7th heaven group. www.7thheavengroup.pl

Zdjęcia: bestmoments-foto. www.bestmoments-foto.pl

Na Państwa życzenie bezpłatnie dokonamy korekcji kolorystycznej zdjęć. Możemy także „podbić” kolorystykę, zmienić tonację zdjęcia, np. na sepię lub czarno-białe.

fotoksiążka ślubna - kadr, samochód

fotoksiążka ślubna - plener

fotoksiążka ślubna - kościół

Zdjęcia: 7th heaven group. www.7thheavengroup.pl

Nasi Klienci zamawiający fotoksiążki ślubne wybierają najczęściej formaty XXL (20x30cm, 30x30cm, 40x30cm). Są to duże fotoksiążki, które oprawiamy w skórę ( lub ekoskórę) w różnych kolorach. Poniżej wzory najbardziej popularnych kolorów. Wszystkie nasze fotoksiążki ślubne mają twarde, grube strony, które eliminują ryzyko powstawania zgnieceń przy wielokrotnym przeglądaniu i pozwalają przeglądać zdjęcia w formie idealnie płaskiej.

Na okładce naszych fotoalbumów ślubnych umieszczamy dowolną, laserowo wytłoczoną, wyb­raną przez Was grafikę lub napis. Je­żeli jego wielkość jest nie większa niż 25cm2 – usługę tę wykonujemy bezpłatnie. Opcjonalnie, za niewielką dopłatą, dodajemy do oprawy metalowe ozdobne narożniki w kolorach złotym lub srebrnym, które stanowią element podwyższający estetykę fotoalbumu ślubnego. Napis może zostać wytłoczony także na grzbiecie okładki. Istnieje też możliwość złocenia wytłoczonych napisów lub grafik. Kwestię tę można skonsultować z nami wcześniej telefonicznie lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Krakowie.

fotoksiążka ślubna w oprawie ze skóry

Wykonujemy także fotoksiążki ślubne na specjalne zamówienia Klientów. Z radością staramy się spełnić wszystkie ich życzenia. Poniżej fotoksiążka ślubna wykonana z naturalnej skóry, ozdobiony modernistycznymi tłoczeniami. Oczywiście na twardych stronach. Wyklejka fotoksiążki ślubnej została wykonana z imitacji skóry antylopy.

fotoksiążka ślubna w oprawie ze skóry antylopy, przód

fotoksiążka ślubna, fotoksiążki ślubne 

fotoksiążka ślubna, fotoksiążki ślubne 

fotoksiążka ślubna

Inne, rozbudowane przykłady naszych fotoksiążek ślubnych znajdziecie też państwo na stronie: issuu.com/fotoksiazki

Prosimy także nie zapominać o obdarowaniu na pamiątkę, może już fotoksiążkami w mniejszym formacie, rodziców, chrzestnych, świadków. A może zanim powstaną Wasze fotoksiążki ślubne, warto pomyśleć o fotoksiążkach z podziękowaniem dla rodziców – to piękny i wzruszający prezent – Wy w dzieciństwie z rodzicami, a następnie już ze sobą, razem.

*